Personelinizin Güvenliği Bize Emanet

Telefon

0553 873 62 55

E-Posta

info@martacturizm.com

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Öğrenci Servisi

Öğrenci Servisi, hassasiyet isteyen bir hizmettir. Güvenliğin ön planda tutulduğu öğrenci taşımacılık hizmetlerinde kanuni sorumlulukların tam olarak yerine getirilmesi gerekir. Martaç Turizm, profesyonel okul servisi hizmetleri vermektedir. Öğrenci Servisi İzmir içinde güvenli ve eksiksiz olarak yapılmaktadır.


Servis araçlarını kullanan öğrencilerin güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Bu sebeple okul öncesi ve örgün eğitim öğrencileri taşıma hizmetlerinde güvenlik maksimum düzeyde sağlanmalıdır. Ayrıca, servis hizmetlerinin sürdürülebilirliği birincil düzeyde önemlidir. Okul servislerinde personelin deneyimi ve servis araçlarının güvenlik gereksinimlerini karşılaması da başlıca konular arasındadır.Öğrenci Servisi Hizmetleri

Öğrenci Servisi, üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir servis hizmetidir. Ebeveynler, öğrenim gören çocuklarını okuldan önce servis araçlarına emanet eder. Öğrencilerin güven ve konfor içinde okullarına gidip gelmesini isterler. Bunun için güvenilir öğrenci servisi hizmeti almak isterler. Öğrencilere değer veren, güler yüzlü personel istihdam eden ve yasal yükümlülüklerini yerine getiren öğrenci servisi şirketleri ebeveynlerin öncelikli tercihidir. Öğrencilerin güvenliğine, konforuna ve huzuruna odaklanan öğrenci taşımacılık hizmetleri, ebeveynler için her zaman tercih sebebidir. İzmir gibi büyük kentlerde öğrenci servisi hizmetleri daha büyük önem arz etmektedir.Martaç Turizm Öğrenci Servisi Hizmetleri

Martaç Turizm, İzmir kent içinde düzenli ve güvenli öğrenci servisi hizmetleri sunmaktadır. Öğrenci Servisi yapan servis personeli yasal çalışma şartlarını haizdir. Ayrıca, öğrenci servisi yönetmeliği çerçevesinde sunulan servis hizmetlerinde yetkin ve profesyonel personel görev yapmaktadır.


Öğrenci servis taşımacılığı mevzuatlarının gerektirdiği yasal yükümlülükler tam olarak yerine getirilmektedir. Ayrıca, okul servisi yasaları veya yönetmeliklerinde yapılan değişiklikler takip edilmekte, gerekli düzenlemeler ve güncellemeler gecikmeden uygulanmaktadır. Tüm bunlarla birlikte İzmir servis personeli iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına uygun olarak istihdam edilmektedir. Servis araçları her an denetime hazır halde hizmet vermektedir. Periyodik olarak araçların bakımları yapılmakta ve muhtemel eksiklikler ya da arızalar kısa süre içinde giderilmektedir. Aynı zamanda personel ve öğrenciler için ferdi kaza sigortası yapılmaktadır.İzmir Öğrenci Servisi

Martaç Turizm, hizmetlerini, alanında uzman servis personeli ile okul öncesi ve örgün eğitim öğrencilerinin güvenliği temelinde kurgulamaktadır. Öğrenci servis taşımacılığı hizmetlerinde sektörel gerekliliklerin yanında ebeveynlerin ve okul yönetimlerinin talepleri de dikkate alınmaktadır.


Öğrenci Servisi İzmir şartlarına uygun olarak verilmektedir. Güvenliği ve kaliteyi ön planda tutan Martaç Turizm’in servis personeli, trafik ve nezaket kurallarına uygun olarak görev yapmaktadır. Servis araçlarında deneyimli öğrenci servisi hostesi istihdam edilmektedir. Güvenli ulaşım hizmetlerinin yanında öğrenciler tam zamanında alınarak, belirlenen dakikada okullarına ve evlerine teslim edilmektedir. İstikrarlı servis hizmetleri de öncelikler arasında yer almaktadır.


İzmir Öğrenci Servisi hizmetlerinde olumsuz geri dönüşlere anlık olarak müdahale edilmekte, mücbir sebeplerle ortaya çıkan durumlarda öğrenci servisi hizmetlerinin aksamaması için ek önlemler alınmaktadır. Trafik yoğunluğu ve benzeri olağanüstü durumlarda ebeveynlere bilgi verilmekte; servis araçlarına öğrenci ve öğretmenler dışında kimse alınmamaktadır.


Özetle; Martaç Turizm’in Öğrenci Servisi İzmir hizmetleri öğrencilerin ve ebeveynlerin gereksinimlerine göre tasarlanmaktadır!

Önceliklerimiz

Yolcularımıza daha rahat ve konforlu bir ulaşım sunabilmek için edindiğimiz ilkelerimiz.

Güvenli Yolculuk

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek Konfor

Kusursuz Zamanlama

Uygun Ücretlendirme

Güler Yüz Politikası