Personelinizin Güvenliği Bize Emanet

Telefon

0553 873 62 55

E-Posta

info@martacturizm.com

İZMİR PERSONEL SERVİSİ

Personel Servisi

Personel Servisi, her sektörün ihtiyacı olan bir ulaşım hizmetidir. Kamu ve özel kuruluşlarının personeli için verilen servis hizmetlerinin bazı gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Personel Servisi İzmir gibi nüfus ve trafik yoğunluğu yaşanan büyük şehirlerde daha da büyük önem arz etmektedir. Martaç Turizm, alanında uzman bir ekiple personel servisi hizmetleri vermektedir. Hizmetlerinde kalite, güvenlik ve yasal prosedürleri ön planda tutan Martaç Turizm’in Personel Servisi hizmetleri, kurumların, kuruluşların ve taşınan personelin ihtiyaçlarına odaklanmaktadır.Personel Servisi Hizmetleri

Personel Servisi hizmetlerinde güvenlik öncelikli konular arasındadır. Herhangi bir kurum ya da kuruluşun personelini zamanında ve güvenli bir şekilde iş yerine veya eve ulaştırmak için deneyimli servis personeline ihtiyaç duyulmaktadır. Servis hizmeti veren ulaştırma görevlisinin güler yüzlü, nazik ve insan odaklı olması gerekmektedir. Ayrıca, SRC belgesi gibi yasal yükümlülükleri de yerine getirmesi önemlidir.


Tüm bunlarla birlikte sürücülerin trafik kurallarına harfiyen uyması; servis aracının bakım, onarım ve muayenelerini takip etmesi ve yaptırması; dakik olması beklenir. Servis taşımacılığı hizmetleri için kullanılan servis aracı da ihtiyaçları ve gereksinimleri karşılayabilecek özelliklerde olmalıdır. Araçların periyodik bakımlarının ve gerekli onarımlarının zamanın yaptırılması önemlidir.Martaç Turizm Personel Taşımacılığı Hizmetleri

Martaş Turizm, İzmir bölgesinde profesyonel bir ekiple Personel taşımacılığı hizmetleri vermektedir. Personel servisi hizmetlerinde insan odaklı bir anlayış benimsenmektedir. Herhangi bir sektörde çalışan personel için güvenli personel taşımacılık sağlanmaktadır. Servis araçlarının periyodik bakımları yapılmakta, muhtemel arızalara anında müdahale edilmekte ve servis hizmetleri aksamadan verilmektedir.


Martaç Turizm Personel Servisi hizmetlerinde görev alan sürücüler, psikoteknik değerlendirme testlerinden geçirilmektedir. İlk yardım bilgilerine vakıf olan servis sürücüleri, trafik kurallarına da harfiyen uymak üzere motive edilmektedir. Ayrıca, hizmet verilen kurum, kuruluş veya sektörde işlerin aksamaması için taşıma hizmeti verilen personelin planlanan zamanda ulaştırılması için azami çaba göstertilmektedir. Tüm bunlarla birlikte İzmir personel servisi hizmetlerinde güvenlik ve konfor öncelikli konular arasındadır.


İzmir Personel Servisi Hizmetleri

İzmir personel servisi hizmetleri için personel servisi arayanlar sorumluluk sahibi servis profesyonellerini tercih etmektedir. İzmir trafiğinde Personel Servisi yapmak için deneyimli şoförlere ve konforlu servis araçlarına ihtiyaç duyulur. Mesleğin profesyonellerinden seçilen servis personeli, taşıdığı personeli zamanında iş yerine ya da evine ulaştırma sorumluluğunda olmalıdır.


Martaç Turizm’in İzmir personel servisi hizmetleri, “güvenli yolculuk” temelinde kurgulanmaktadır. Talep edilen sürelerde zaman planlaması yapılırken, müşteri memnuniyeti üst seviyede tutulmaktadır. Ayrıca, uygun ücretlendirme politikası benimsenirken, konforlu ve güler yüzlü servis hizmeti sunulmaktadır. Kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşlarına verilen Personel Servisi hizmetleri için bütün yasal prosedürler eksiksiz yerine getirilmektedir. Personel taşımacılık standartları doğrultusunda tasarlanan Personel Servisi İzmir şartlarına uygun olarak yapılmaktadır.


Martaç Turizm’in güvenli Personel Servisi hizmetlerine davetlisiniz!

Önceliklerimiz

Yolcularımıza daha rahat ve konforlu bir ulaşım sunabilmek için edindiğimiz ilkelerimiz.

Güvenli Yolculuk

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek Konfor

Kusursuz Zamanlama

Uygun Ücretlendirme

Güler Yüz Politikası