Personelinizin Güvenliği Bize Emanet

Telefon

0553 873 62 55

E-Posta

info@martacturizm.com

VIP TRANSFER

VIP Transfer

VIP transfer hizmetleri, özel bir ulaşım ya da transfer hizmetidir. Bu transfer hizmetlerinde tarih ve saat seçimi hizmet alacak kişiye aittir. Ayrıca, vip aracı seçme hakkı da verilmektedir. Belirtilen adresten vip araçla alınan kişi ya da gruplar, istenen konuma istenen saatte ulaştırılır. Havaalanı transfer hizmetleri, yaygın olarak tercih edilen vip transfer arasında yer alır.


Martaç Turizm, profesyonel sürücülerle lüks ve konforlu vip transfer hizmetleri sağlamaktadır. Vip transfer fiyatları, uygun ücretlendirme politikası çerçevesinde sunulmaktadır. Vip transfer İzmir ve çevresini iyi tanıyan ulaşım profesyonelleri tarafından sağlanmaktadır.

VIP Transfer Nedir?

VIP transfer; havaalanları ve oteller başta olmak üzere herhangi bir noktadan alınan kişinin ya da grubun istenen tarih ve zamanda talep edilen konuma taşınması veya transfer edilmesi hizmetidir. Havaalanından otele ve otelde havaalanına gibi güzergahlarda sunulabilen vip transfer hizmetlerinde güvenlik, konfor, lüks ve müşteri memnuniyeti maksimum düzeydedir. Temel olarak lüks yolcu taşımacılığı olarak tanımlanan vip transfer hizmeti, yaygın olarak şehir içi ulaşım talepleri için kullanılır. Talebe göre şehirler arası VIP transfer hizmetleri de sağlanabilmektedir.Martaç Turizm VIP Transfer Hizmetleri

Martaç Turizm, İzmir’de alanında uzman bir ekiple vip transfer hizmeti sunmaktadır. VIP transfer hizmetleri özel şoför ve yeni nesil araçlarla sağlanmaktadır. Vip transfer hizmetleri, Mercedes Sprinter ve Volkswagen Crafter araçlarla verilmektedir. Güvenli, hızlı, konforlu ve zamanında transfer hizmetlerinde müşteri memnuniyetine odaklanılmaktadır. Havaalanından otele veya istenen konuma çift yönlü transfer sağlanabilmektedir. İstenen tarih ve saatte özel vip araç ve özel şoför ile verilen vip transfer hizmetleri çerçevesinde güler yüz, güvenlik ve konfor standart olarak sunulmaktadır!


Transfer hizmetleri kapsamında havaalanında ya da herhangi bir adresten farklı bir konuma transfer sağlanırken, seyahat güzergahı ve iletişim bilgileri talep edilmektedir. Daha sonra vip transfer güzergah planlaması yapılarak, transfer personeli görevlendirilmektedir. Vip transfer hizmetlerinde görev yapan personel, transfer uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Trafik ve nezaket kuralları çerçevesinde hizmet veren vip transfer personeli, İzmir ve çevresini iyi tanıyan kişilerdir. Ulaşım hizmeti personeli ileri sürüş teknikleri ve ilk yardım eğitim almıştır.İzmir VIP Transfer Hizmetleri

İzmir vip transfer hizmetleri, rezervasyon bilgileri çerçevesinde kurgulanmaktadır. İzmir havaalanına gelen kişiler, güler yüz ve nezaketle karşılanmaktadır. Bagajlar araca taşındıktan sonra vip yolculuk başlamaktadır. Vip transfer İzmir şartlarına ve İzmir trafiğine uygun olarak kurgulanmaktadır. Lüks ve konforlu araçlarda, vip transfer müşterisinin ihtiyacı olabilecek her şey sunulmaktadır. Araçlarda araç içi kameralar ve araç takip sistemi bulunmaktadır. Vip transfer müşterileri için ferdi kaza sigortası yapılmaktadır. Vip transfer fiyatları, talebin detaylarına ve güzergahın uzunluğuna göre değişebilmektedir. Martaç Turizm, İzmir VIP transfer hizmetlerinde uygun ücretlendirme politikası benimsemektedir. Vip transfer için gerekli yasal prosedürler yerine getirilmektedir.


VIP transfer profesyoneli Martaç Turizm’in VIP transfer hizmetlerine davetlisiniz!

Önceliklerimiz

Yolcularımıza daha rahat ve konforlu bir ulaşım sunabilmek için edindiğimiz ilkelerimiz.

Güvenli Yolculuk

Müşteri Memnuniyeti

Yüksek Konfor

Kusursuz Zamanlama

Uygun Ücretlendirme

Güler Yüz Politikası